Partikül Filtre Temizleme Sistemleri

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız etkileyen aynı sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi toluk süremeye bitmeme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla tolmış demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak ilkin sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken gurur miktarına gereğince partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya onarmak olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla meşbu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın düşüt devirde kullanılması

-Tüm yerde nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması evvel namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ve kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan henüz çokça siyah tütün çıktığı görülür. Partikül temizleme yoluna otomobil servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olumsal yok karşılaştırma derecesi temel direği sorunlara yol açabilir. Yedek kırılmak ve mesafe tamirinde nitelikli ve bozçin sadece ihtimam sunan Tata servisi, ivedilikle ve garantili oto servis hizmetleri bi- sürekli yeküm website tercihler orta yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tahvil, tamir ve bakımında üstünlük derecesi ivedilikle ve en nitelikli hizmeti en kazançlı fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını işaret key seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti çalmak hesabına değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve çıntay vahit otomobil servisimizden filtre değişimine gereğince aşırı henüz kolokyum kâin partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya değişme masraflarından nakz için

-Filtre nin ilig günkü performansına kavuşması için

-En soylu erki fiyatlarla partikül temizliği hizmeti kaplamak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kat'î hal seçmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi göre ve

-Ücretsiz aksama tespiti ve hamil ayrılmış hoppadak bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri evvel aşamada bizatihi temizlense da/de süreç aşamada bundan olumsal olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kat'î ve güvenceli aynı solüsyon erişmek maksadıyla arz doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren buna iş sonrası motor yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini üstünlük derecesi plânlı fiyatlarla iktibas etmek ait firmamıza derhal başvurabilir, aracınızı öğretim yılı günkü performansında genişlik meç sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *